PLEXR

OLŚNIEWAJ
SPOJRZENIEM

ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW
CHIRURGICZNYCH

Wielu ludzi, którzy odczuwaja dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach unikają interwencji chirurgicznych z powodu strachu przed operacją lub obawami przed mozliwymi komplikacjami oraz procesem gojenia. Medycyna estetyczna znalazła już jednak sposób na to rozwiązanie. Bez wypełnieiania, bez igieł i bez skalpela.

GENERTOR MIKROWIĄZKI PLAZMY

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwartego oka”.

PATENT I BEZPIECZEŃSTWO

PLEXR jako urządzenie medyczne klasy IIb (CE 0051) jest obecnie jedynym urządzeniem na rynku działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta oraz operatora podczas wykonywania zabiegu. Zanim produkt trafił na rynek minęło 6 lat ciężkiej pracy lekarzy z Uniwersytetu Medycznego w Rzymie – w efekcie dzisiaj pacjenci mogą korzystać z efektów ich pracy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG Z UŻYCIEM PLEXR?

Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek. Operator może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu i „na żywo” obserwować efekty. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji /strupki/ o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się od 4 do 7 dni.

PLEXR TO LECZENIE NIE TYLKO OPADAJĄCYCH POWIEK

Głównym wskazaniem PLEXR jest lifting okolicy oka, lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust /tzw. zmarszczki palacza/, usuwanie plam soczewicowatych i oprnych przebarwień, usuwanie zmian skórnych, takich jak: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojtokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki oraz leczenie blizn i rozstępów.

EFEKTY

W zależności od stopnia zaawansowania zmian skórnych oraz wskazania efekt leczenia przy użyciu terapii PLEXR uzyskujemy po 1 do 4 zabiegach.

UMÓW WIZYTĘ

GABINET RADOM
ul. Paderewskiego 14 lokal 6
26-600 Radom
+48 364 03 95
+48 502 451 001

GABINET IŁŻA
ul. Kaleta 5
27-100 Iłża
+48 616 33 50

ADRES E-MAIL
maazurkowie@gmail.com