STOMATOLOGIA

ZACHOWAWCZA

LECZENIE PRÓCHNICY

Leczenie próchnicy czyli stomatologia zachowawcza. To szeroki dział stomatologii obejmujący wszystkie metody zachowania zębów. Dotyczy leczenia próchnicyprostej jak i powikłanej, której konsekwencją jest leczenie endodontyczne (tzw kanałowe). Stosujemy najlepszemateriały. O ile to możliwe przeprowadzamy leczenie od początku do końca na jednej wizycie. Pacjenci unikają kilkakrotnego przychodzenia z tym samym zębem.

LECZENIE CHORÓB PRZYZĘBIA

Leczenie chorób przyzębia to jedno z większych wyzwań dla stomatologa. Choroby przyzębia wymagają wielu zabiegów, cierpliwości i determinacji zarówno ze strony pacjenta jak i lekarza. Niemniej jednak możemy się pochwalić wieloma sukcesami w tej dziedzinie.

PROTETYKA

Protetyka czyli uzupełnienie brakujących zębów, odbudowa złamanych, zmiana kształtu zębów, korekcja trwałych przebarwień. W zależności od indywidualnych wskazań wykonujemy uzupełnienia stałe (po zacementowaniu niewyjmowane) i ruchome (pacjent może je zdjąć).

WYBIELANIE

Wybielamy wszystkie zęby, gdy pacjent chce uzyskać jaśniejszy kolor od tego, którym obdarzyła go natura. W przypadku martwego zęba, ktory jest wyraźnie ciemniejszy od pozostałych, wybielamy tylko ten jeden, aby przywrócić mu naturalny kolor i ujednolicić kolorystykę.

UMÓW WIZYTĘ

GABINET RADOM
ul. Paderewskiego 14 lokal 6
26-600 Radom
+48 364 03 95
+48 502 451 001

GABINET IŁŻA
ul. Kaleta 5
27-100 Iłża
+48 616 33 50

ADRES E-MAIL
maazurkowie@gmail.com