Zespół

Dr Agata

Założycielka marki Mazurkowie.

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Jako jedna z pierwszych uzyskała tytuł  dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej w Radomiu i okolicach. Aktualnie Doktor Agata Mazurek zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zaraża swą charyzmą i urokiem osobistym każdego dnia, posiada wyjątkowe poczucie estetyki. Miłośniczka ogrodnictwa i rękodzieła.

Dr Aleksandra

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz ortodoncji. Ciągle poszerza swoją wiedzę, by móc zapewnić swoim pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją, estetycznymi rekonstrukcjami zgryzu. Dzięki ciepłemu i spokojnemu podejściu pokonuje lęki u najbardziej wymagających pacjentów, tych małych i tych starszych. W pracy wykazuje się dużą starannością i precyzją. Miłośniczka szeroko pojętego piękna, wrażliwa artystka, zafascynowana psychologią, szczególnie dzieci. Prywatnie maluje akwarelami, rysuje i piecze najlepszą bezę na świecie.

Dr Jacek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zarządza firmą Mazurkowie, stale ją rozwija i rozbudowuje. Specjalizuje  się w kompleksowym planowaniu leczenia, zajmuje się protetyką i implanto-protetyką, chirurgią, wdraża innowacyjne technologie. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji w zakresie swoich specjalności. Lekarz z pasją, lubi się uczyć, zawsze uśmiechnięty, z dużym poczuciem humoru. Kocha motoryzację, fan starych samochodów i motocykli. Marzy o morskich podróżach i życiu na żaglówce. Miłośnik włoskiej kuchni i steków.

Ania

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, ukończyła również studia z zakresu administracji.
W firmie Mazurkowie pracuje od 15 lat. Obecnie jest Gospodynią miejsca. Zajmuje się rejestracją pacjentów, dopina wszystko na ostatni guzik. Dba o detale, aby każdy pacjent był zaopiekowany i dobrze poinformowany. Szczery uśmiech i ciepło jakie bije od Pani Ani docenia każdy pacjent
w naszej poczekalni. Uwielbia ładne rzeczy, świetnie gotuje i kocha spędzać wolny czas na działce.

Jakub

Dyplomowany asystent stomatologiczny oraz higienista.

Prywatnie artysta plastyk, rysuje, maluje po płótnie i po murach. Lubi słuchać dobrej muzyki oraz podróżować.

Monika

Asystentka stomatologiczna. Na co dzień główną profesją Moniki jest bycie wysoko wykwalifikowaną położną. Jej wielkie serce, szeroki uśmiech i niesamowity spryt, ulepszają nasz gabinet kiedy tylko się w nim pojawia.

Scroll to Top