O nas

Jesteśmy rodziną lekarską od trzech pokoleń. Ponad 60 lat tradycji pozwala nam mówić o szeroko pojętym doświadczeniu. Stomatologia jest istotną częścią naszego życia.

Nasza historia

1955

Wszystko zaczęło się od Babci Heleny, która rozpoczęła stomatologiczny rozdział w życiu rodziny Mazurków. Babcia ukończyła studia medyczne w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Działała prężnie w zawodzie lekarza dentysty, dzieląc się pasją ze swoją córką Agatą i jej przyszłym mężem Adamem.

Agata i Adam Mazurkowie ukończyli studia w Akademii Medycznej w Białymstoku, po czym rozpoczęli swoją przygodę ze stomatologią w Iłży. Kolejnym krokiem milowym było rozszerzenie działalności i założenie drugiego gabinetu w Radomiu, w którym oprócz zabiegów stomatologicznych, pojawiły się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

1992

2020

Najmłodszym, trzecim pokoleniem stomatologów są Jacek, syn Agaty i Adama, oraz jego żona Aleksandra, którzy obecnie kontynuują i prężnie rozwijają dzieło Babci i Rodziców. Ukończyli studia na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie się poznali i zdecydowali razem wrócić do Radomia i Iłży.

Ola i Jacek

Mimo, że pochodzimy z różnych części Polski to dane nam było spotkać się na studiach lekarsko-dentystycznych w Lublinie. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów na zajęciach z anatomii.

Razem przebrnęliśmy przez wymagające 5 lat, połączyła nas miłość i pasja do medycyny. Każde z nas miało zawsze różne podejście i pomysły na temat swojej przyszłej drogi zawodowej, natomiast naszym wspólnym fundamentem są wartości i podejście, którym dzielimy się z pacjentami.

Po ukończeniu studiów postanowiliśmy kontynuować rozwój marki Mazurkowie razem z Mamą Jacka – Agatą Mazurek. Połączyliśmy gruntowne wieloletnie doświadczenie Agaty z innowacyjną myślą własną. Ciągle chcemy się rozwijać i iść naprzód. Mamy wiele pomysłów, które będziemy sukcesywnie wdrażać zarówno w obszarze stomatologii, jak i medycyny estetycznej.

A dziś… zapraszamy Was do naszego świata, w którym witamy Was troskliwą i fachową opieką, na którą zasługuje każdy pacjent marzący o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Ola i Jacek Mazurkowie

Misja

Naszą misją jest tworzenie zdrowych i pięknych uśmiechów, które otwierają drzwi do nowego, szczęśliwego życia.
Daj sobie szansę.

Wizja

Marka Mazurkowie ciągle ewoluuje, by być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie stomatologii i medycyny estetycznej. Dzięki temu chcemy zapewniać kompleksową i holistyczną opiekę na najwyższym, światowym poziomie. Pragniemy, by nasza wiedza, doświadczenie i przede wszystkim rodzinne, troskliwe podejście do pacjenta, było zawsze wartością nadrzędną dla nasi i dla kolejnych pokoleń.  

Nasze wartości

Najbliższe nam wartości, którymi kierujemy się w pracy w zespole i z pacjentami, to:

Rzetelność
Dyskrecja
Troska
Precyzja
Ciągłe poszerzanie wiedzy

Co robimy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Jak to robimy?

Ponad 60 lat doświadczenia pomaga nam zachować niepowtarzalną, rodzinną i ciepłą atmosferę w naszych gabinetach. Staramy się, aby nasi pacjenci czuli się wyjątkowo oraz aby byli w pełni zaopiekowani. Tworzymy długofalowe relacje. Dużą uwagę przykładamy do indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Jedną z wartości kluczowych jest dyskrecja – tajemnica lekarska.

Leczenie Pacjentów to nasza pasja, kochamy to co robimy.
Trafnie to ujmują słowa Jacka Walkiewicza:

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość daje luksus”

Poszerzamy swoja wiedzę

Zapewniamy pacjentom najwyższą jakość usług, dzięki nieustannemu kształceniu się. Uczestniczymy w wielu wysoko specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Pozwala nam to zdobywać wiedzę w zakresie  nowych metod leczenia oraz technologii, dzięki którym jesteśmy
w stanie tworzyć najpiękniejsze uśmiechy w naszym mieście. Jesteśmy ludźmi wrażliwymi na piękno, dlatego patrzymy na naszych pacjentów w wyjątkowy sposób, by móc zaproponować najlepsze niebanalne rozwiązania estetyczne.

Najnowsze technologie

Planujemy i leczymy kompleksowo. Nasze gabinety są wyposażone w nowy, wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny. Precyzja w trakcie zabiegów jest dla nas bardzo istotna, dlatego pracujemy z użyciem mikroskopu i lup stomatologicznych, by móc dostrzegać detale. Świat cyfrowej stomatologii nie jest nam obcy, od kilku lat pracujemy z użyciem skanerów i drukarek 3D, dzięki czemu nasi pacjenci nie mają wykonywanych wycisków protetycznych. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach stomatologicznych.

Scroll to Top